Yukarı Çık
Bize Yazın

Kurumsal

Sektörünün öncülerinden olan ARTBETON , yirmi yılı aşkın sürede oluşan mesleki ve kurumsal bilgi birikimleri ile tesis ve binaların dış cephelerine ; ısı ve su geçirmezlik,görsel güzellik,dayanıklılık kazandırmak amacıyla 1992 yılında kurulmuştur.

Şirket Kurucuları, 1995 yılından beri, precast betona ilişkin; tasarım, üretim ve montaj konularında yoğunlaşarak ve teknolojik gelişmeleri de takip ederek dış cephe sistemleri konularında birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.

ARTBETON, küreselleşmenin de etkisiyle hızla değişen rekabet ortamında tecrübeli ve uzman kadrosuyla halen, Kavacık-Beykoz, Merkez ve Akyazı-Sakarya Fabrika olmak üzere; danışmanlık hizmeti, projelendirme, üretim ve montaj konularında faaliyetini sürdürmektedir.

ARTBETON, Projelerinizde size, danışmanlık yapmaktan, projenizi tasarlamaktan ve görsel sunuma dönüştürmekten, talebiniz doğrultusunda üretim yaparak projeye uygun montaj yapmaktan ve size destek vermek ve memnun etmekten gurur ve onur duyacaktır.

ARTBETON; şeffaflığı, dürüstlüğü, eşitliği, iş ahlakına uymayı, işini tam zamanında yapmayı, kaliteli hizmet sunmayı, çalışanlarının; birbirine, müşteri ve tedarikçilerine karşı sorumluluklarını, yasal mevzuatlara ve ticari ahlaka göre yerine getirmeyi, doğru ve bilimsel çözümler üretmeyi, gizlilik prensiplerine uymayı, topluma ve çevreye duyarlı olmayı, sürekli iyileşmeyi ve müşteri memnuniyetini ilke ve kalite politikası olarak benimsemiştir.